Ga lobbyen in Den Haag, in plaats van bij de Hoge Raad

okt 6, 2025 | Ongevraagd Advies

De Hoge Raad oordeelt dat het niet aan de rechter, maar aan de politiek is om te beoordelen of Nederland onderdelen van straaljagers mag leveren aan Israël. De zaak werd aangespannen door mensenrechtenorganisaties die eerder juist gelijk kregen in de rechtbank. Andere rechters besloten namelijk dat de overheid die leveringen moest staken.

En dus is het tijd voor advies aan Oxfam Novib, vredesbeweging Pax en The Rights Forum. En dat komt van Jurgen Warmerdam van Trias Politica.

Expert worden in aanbesteden?
Download het overzicht (PDF) van onze trainingen.

Download de brochure met het trainingsprogramma 2025

Download de gratis brochure met ons complete trainingsaanbod voor 2025 en vergroot je kansen!

Trainingen

Leer hoe je jouw kansen vergroot op het vinden en winnen van aanbestedingen. Wil jij de overheid als klant?

Schrijf je in op een van onze trainingen:

Test je kennis

Test je kennis over aanbesteden met deze kennisquiz. Wat weet jij (nog niet) van zaken doen met de overheid?

    Meer Ongevraagd Advies content luisteren of zien?

    Ireen Boon maakt wekelijks nieuwe content over alles dat gaat over ‘Ongevraagd Advies’. Luister, lees en bekijk dit als eerste door je in te schrijven op onze nieuwsbrief.

    0